Poznajmy się

Łukasz Moszczyński - fotograf

Nazywam się Łukasz Moszczyński. Przebywając na tej stronie mogliście odnieść wrażenie, że jestem fotografem, ale to tylko część prawdy, bo przede wszystkim jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Pochodzę z Gdańska, ale już od przeszło 10 lat mieszkam w Gdyni – mieście z morza i marzeń. Z reguły fotografuję na terenie Trójmiasta i okolic, ale w przypadku ciekawych propozycji współpracy w innym miejscu, jestem zawsze gotowy do drogi.

Moje zamiłowanie do fotografii zrodziło się wiele lat temu z chęci upiększania świata, uszczęśliwiania ludzi, a także zafascynowania cyfrową rejestracją obrazu. Ale nie będę Was teraz zanudzał historiami o tym jakimi aparatami robiłem swoje pierwsze zdjęcia. Powiem tylko tyle, że obecnie fotografia interesuje mnie na wielu płaszczyznach: artystycznej, technologicznej, kulturowej i społecznej.

Specjalizuję się w szeroko pojętej fotografii rodzinnej, sesjach portretowych oraz fotoreportażu, czyli wszystkim tym, gdzie w największym stopniu fotografowaniu towarzyszą ludzie i cudowne emocje. Na każdej sesji czy podczas fotoreportażu poszukuję piękna, wyjątkowej estetyki i chwil wartych uwiecznienia. Realizując zlecenia dbam o każdy najdrobniejszy szczegół i osobiście pilnuję, aby wszystko przebiegło po Waszej myśli i zgodnie z planem. Wasz komfort jest dla mnie najważniejszy, dlatego zawsze staram się dostosować do Waszych potrzeb i preferencji.

W mojej pracy stawiam na nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt i zaawansowaną postprodukcję obrazu, by dostarczać Wam zdjęcia najwyższej jakości.